Counter-Strike FAN site (http://cs.vokr.com): Vokr Server

Vyhledávání v tomto tématu:   
[ Jít na úvodní stránku | Vybrat nové téma ]

Přidáno dne Saturday, 07.08. 2010 - 00:14:29, autor pQu
Vokr Server

Po dlhom čase sa vám ozývam s touto novinkou.
Keďže potrebujeme rozhýbať server a samo to určite nepôjde, vyhlasujem súťaž o novonastavený plugin poskytujúci VIP účty. Trvalo to pár dní, kým som to celé rozhýbal, no konečne môžem povedať, že je systém funkčný. VIP plugin bude poskytovať hráčom herné výhody:

 • na začiatku každého kola dostanete o 600$ viac, ako ostatní (to znamená, že už v prvom kole máte šancu kúpiť si lepšiu zbraň, ako majú ostatní)
 • na začiatku každého kola dostanete zadarmo armor (vestu a helmu)
 • na začiatku každého kola dostanete zadarmo všetky granáty
 • vip hráči vidia reálny damage, to znamená, že keď trafíte nepriateľa tak sa vám v strede obrazovky ukáže číslo s výškou damage ktorý ste spôsobili - dobrá vec na zisťovanie pozície nepriateľa
 • podľa úspechu VIP účtov sa uvidí, či sa pridá posledná výhoda - za každý 1 dmg ktorý urobíte dostanete 1$

VIP účet je nateraz zadarmo. Spustíme aj platenú alternatívu, ale ceny ešte nie sú dohodnuté.

Všetko, čo musíte urobiť, aby ste sa stali VIP, je prilákať na server čo najviac stálych hráčov. Podotýkam - STÁLYCH. Nebudú sa počítať hráči, ktorí si na serveri zahrali 2x a potom už neprišli. Rovno vám odpoviem aj na vašu otázku, ktorá vám prebehla práve v hlave :) Áno, máme systém, ktorý to kontroluje. Na server boli pred chvíľou pridané 2 pluginy, ktoré mi zaistia správny priebeh tejto súťaže. Bude sa kontrolovať každá IP adresa a meno hráča, ktoré mi zašlete.

Tu je forma zaslania údajov:
Údaje mi budete zasielať na emailovú adresu uvedenú v sekcii Redakce. Správy na skype alebo ICQ budem ignorovať. Výhovorky typu "nejde mi klient" budú tak isto ignorované - je na vás, aby ste zabezpečili funkčnosť všetkého potrebného.

Celá súťaž bude trvať do 15.8.2010, čiže na zháňanie hráčov máte presne 8 dní počnúc touto minútou. Prvý mail, ktorý mi zašlete, bude obsahovať len váš nick v hre, IP adresu a kontakt na vás (ICQ číslo). Tento mail môžete odoslať hocikedy. Ak ho nepošlete do 15.8. 23:59, vaša snaha nebude započítaná.

Druhý mail mi pošlete 15.8. po 14-tej hodine. Mail bude obsahovať zoznam hráčov, ktorých ste získali.
Zoznam bude vyzerať takto:
nick_hráča ( IP_adresa )

Čím viac hráčov získate, tým väčšiu šancu máte na výhru.

Ocenenia budú pre každého výhercu rovnaké. Ocenení budú pri počte zúčastnených menej ako 10 prví traja, pri viac ako 10 zúčastnených bude výhercov 5. VIP účet bude platiť, pokým sa nedohodneme na ďalších podmienkách. Nemusíte sa ale báť, že vám VIP po mesiaci zmizne :)

Dúfam, že každý z vás využije takúto ľahkú šancu vyhrať a byť lepší ako ostatní. Každý zapojený nám svojou účasťou veľmi pomáha. Takže veľa šťastia a príjemné lovenie :)

 
Zobrazit celý článek na téma Vokr Server.
Novinka, kterou přečetlo přečetlo 1734 čtenářů, byla ohodnocena 1/5 a bylo k ní napsáno Komentáře (4)

Přidáno dne Thursday, 15.07. 2010 - 14:58:35, autor pQu
Vokr Server

Na server nám dnes pribudli dva nové pluginy. Obidva by mali spríjemniť hru na serveri a urobiť ju zábavnejšou. Rozširovanie o ďalšie pluginy bude pokračovať, záleží to len od vášho záujmu. Hlasovať pre a proti môžete v ankete.

Boli nahodené tieto pluginy:

 • Bet - plugin, ktorý umožňuje stávkovanie. Nie ten, ktorý nájdete na väčšine serverov. Pripadal mi zložitý a otravný, a tak som zvolil druhý typ. Tento plugin vám umožní po smrti vsadiť peniaze v hre na tým, ktorý podľa vás vyhraje. Podrobnosti si prečítajte nižšie…
 • Assisted Kill - určite sa aj vám často stáva, že uberiete nepriateľovi 90hp, ten ostane živý ale vy zomriete. Nedostanete ani frag, ani peniaze. Tento plugin robí nápravu. V prípade, že spôsobíte dmg viac ako 80 (to znamená, že nepriateľovi ostane 20 alebo menej), budete ohodnotení fragom a polovicou peňazí za zabitie, t.j. 150$.

V prípade, že sa vám pluginy nepáčia alebo máte iné návrhy, vyjadrite ich prosím v komentároch ku tejto novinke.

Viac sa dozviete kliknutím na Zobrazit celý článek.

 
Zobrazit celý článek na téma Vokr Server.
Novinka, kterou přečetlo přečetlo 1726 čtenářů, zatím nebyla ohodnocena a bylo k ní napsáno Komentáře (6)

Přidáno dne Friday, 09.07. 2010 - 19:26:36, autor pQu
Vokr Server

Všetkým hráčom sa ospravedlňujem za výpadok serveru ktorý nastal dnes v noci. Server je opäť spustený, mód bol zrušený, takže je to klasický PUBLIC tak, ako to bolo doteraz :)

Príjemnú hru praje admin team.

 
Zobrazit celý článek na téma Vokr Server.
Novinka, kterou přečetlo přečetlo 1023 čtenářů, zatím nebyla ohodnocena a můžete k ní přidat první komentář

Přidáno dne Thursday, 08.07. 2010 - 17:00:19, autor pQu
Vokr Server

Keďže za ten malý čas, čo tu znovu pôsobím, som nevidel nejaký veľký rozvoj návštevnosti na serveri, rozhodol som sa pre malú zmenu. Minulý rok sme tu tiež mali Biohazard na jednom serveri a bol úspešný :) Tak to skúsme aj teraz.

Biohazard je (podľa mňa - a to som ich hral dosť) najlepší zombie mod. Ak niekto z vás niekedy videl filmy Resident Evil či Dawn of the dead, tak bude vedieť o čom je reč. Začína sa v dvoch teamoch. Po pár sekundách hry istý hráč podľahne nákaze a je pripravený šíriť ju. Zombie majú na výber 5 tried, je na vás, ktoré prednosti si vyberiete, či rýchlosť, silu,... Na oplátku, ľudia majú možnosť chrániť sa laser mínami.

Aby ste zbytočne dlho nečakali na sťahovanie modelov a zvukov, celý pack si môžete stiahnuť TU.
A takisto mappack pre hru na našom serveri - TU.
 

Príjemnú hru vám praje admin team :)

 
Zobrazit celý článek na téma Vokr Server.
Novinka, kterou přečetlo přečetlo 1494 čtenářů, byla ohodnocena 1/5 a bylo k ní napsáno Komentáře (17)

Přidáno dne Wednesday, 07.07. 2010 - 16:05:42, autor pQu
Vokr Server

... ktoré nastali dnes medzi 15. a 16. hodinou.. Šlo o aktualizáciu jadra AMXmodX a o skúšku niektorých pluginov. Takéto výpadky by sa už ďalej nemali diať :)

Príjemnu hru vám praje admin team. 

 
Zobrazit celý článek na téma Vokr Server.
Novinka, kterou přečetlo přečetlo 1098 čtenářů, zatím nebyla ohodnocena a můžete k ní přidat první komentář

Přidáno dne Monday, 05.07. 2010 - 15:02:29, autor pQu
Vokr Server

Server cs.vokr.com #1 pub sa vracia na scénu! Dnes naobed som sa konečne dostal ku prihlasovacím údajom a hneď na to som začal s rekonfiguráciou servera. Bolo odstránených alebo zmenených niekoľko nastavení a pluginov, aktualizovaný bol aj admin team. Radi by sme vás teda uvítali na našom serveri, ktorého IP môžete vidieť napravo v bloku serverov.

Týmto článkom by som ešte rád oznámil, že naďalej hľadáme nové tváre, ľudí, ktorí by mali záujem niečím prispieť na tomto webe. Revolúciu nemôže robiť jeden človek, a ja takto veľký web sám neutiahnem. Preto ak má niekto záujem o miesto redaktora/moderátora fóra, poprípade administrátora na serveri, napíšte na ICQ 253-103-721 a po krátkom dialógu sa rozhodneme čo ďalej.

 
Zobrazit celý článek na téma Vokr Server.
Novinka, kterou přečetlo přečetlo 343 čtenářů, zatím nebyla ohodnocena a můžete k ní přidat první komentář

Vokr #1 UP!
Přidáno dne Thursday, 14.05. 2009 - 20:11:37, autor D!nd0
Vokr Server

Vokr 1 opäť ide! Fragujte do bezvedomia Cool

 
na téma Vokr Server.
Novinka, kterou přečetlo byla ohodnocena 5/5 a bylo k ní napsáno Komentáře (2)

Vokr Server No.2
Přidáno dne Monday, 04.05. 2009 - 16:55:22, autor D!nd0
Vokr Server

Pod našu záštitu sme zobrali druhý herný CS 1.6 server. Sponzoruje ho Chemical ( + edy??). Momentálne sa server ešte len nastavuje, veľa vecí tam ešte nefunguje ako na Publicu. Má 12 slotov, a preto uvažujem, že to nebude druhý public s rovnakými mapami ako na jednotke, ale spravíme z neho nejaký aim/awp/fun alebo deathmatch server(prípadne iný mod). To však ešte nie je isté. Keďže jednotka je momentálne vypnutá, môžete si zahrať na dvojke. Admini sú rovnaký ako na jednotke + nejaký iný ľudia z Chemicalovho teamu. Všetko sa ešte upresní a poinformujeme :).

IP: 88.86.113.170:27033

 
na téma Vokr Server.
Novinka, kterou přečetlo byla ohodnocena 4/5 a bylo k ní napsáno Komentáře (7)

Server off
Přidáno dne Saturday, 02.05. 2009 - 16:50:55, autor D!nd0
Vokr Server Možno ste si to všimli, ak nie tak čítajte. Dnes zhruba od 10:00 am je náš Public vypnutý. Herný server gameservery.cz začal zo zatiaľ neznámych príčin lagovať, tak bolo treba znížiť na istý čas záťaž, kým sa príde na to, čo lagy spôsobuje. Čas (a nechcem strašiť, ale ani dátum) opätovného spustenia je neznámy. Dúfajme ale, že za pár hodín bude všetko O.K. Stay tuned.
 
na téma Vokr Server.
Novinka, kterou přečetlo a můžete k ní přidat první komentář

End-round songy
Přidáno dne Friday, 24.04. 2009 - 20:44:27, autor D!nd0
Vokr Server

Z ankety s obrovskou účasťou vyplýva, že songy chcete. Bohužial zálohu starých soundov nemám, a tak spravíme nový výber. A tak je tu pre Vás príležitosť - ak máte nejaký obľúbený song, ktorý by ste chceli mať na serveri, tak píšte svoje návrhy na fórum do tejto témy.

Potrebujeme 8 songov (4ct winy + 4 t winy). Z vašich návrhov bude vyberať admin team podľa ich subjektívneho názoru 8 výsledných, prípadne na web pribudne hlasovanie o najobľúbenejší song. Do témy píšte Názov songu + interpréta + odkaz na stiahnutie.  V krajnom prípade stačí uviesť 2 z týchto troch vecí. Alebo tiež môžete pridať dokaz na youtube video s navrhovaným songom. Pozor - nie sme warez fórum, ani warez nepodporujeme, po nahraní úseku songu na server téma zmizne. Prosím, pri pridávaní návrhu si premyslite čo pridávate a nespamujte fórum (aj keď počet songov pridaných jedným užívateľom je teoreticky neobmedzený). Zamyslite sa, či nebude song zaujímavý iba chvíľu a po čase ho nebudete môcť zniesť ( jedu na koni napr. Smile)

(Keby nebolo Tchaja, tak ma k tomuto asi nikto nedokope.)

 
na téma Vokr Server.
Novinka, kterou přečetlo a bylo k ní napsáno Komentáře (12)

21 článků (3 stránek, 10 článků na stránku)
[ 1 | 2 | 3 ]
Přejít na:
Víte,...
Uživatelé


Bezpečnostní kód

Komunita

 • Dnes noví: 0
 • Včera noví: 0
 • Nedodělaná reg.: 0
 • Poslední: Gregor1985
 • Celkově: 12,752

Vzkazy
JohnyCash
Kdo dává nový adminy???
27-02-2011 11:39:am

Romcasek
Navstivte nas WEB cs-maturanti.eu a vyzkousejte nase nove servery. Nebo se zapojte do nasi komunity
25-02-2011 6:33:am

Romcasek
Navstivte nas WEB cs-maturanti a vyzkousejte nase nove servery. Nebo se zapojte do nasi komunity
25-02-2011 6:32:am

mouno
Pridte si zahrat na agp-servers.cz 95.168.207.210:27016 a 95.168.207.210:27017
09-02-2011 11:30:am

erko
92.240.237.11:27026;9 2.240.237.11:27017
28-01-2011 10:52:am

mafin
ESi ty seš fakt doslova nechci říct co , ty a admin seš docela dobrej za jedno cheaty nemám ale jestli ti to ulehčilo tak gratuluju seš jen protiva kterej dává bany za hov** sorry ale jo!
23-01-2011 9:21:pm

legiecze1
omg sps proč jsi mi dal BAN omg muj steam id STEAM_0:0:35979532 ip když mam steam a hral jsem fer omg chci UNBAN steam ip 81.0.206.205:27074 nick smoulik :DDDDDD
15-01-2011 8:04:pm

DuRo
pridajte port 27066 prosim dakujem
11-01-2011 10:27:am

nOoBsTeR
hoj.. chcel by som poprosit o novy port 27036
03-01-2011 1:32:pm

cutass
cc..chtel bych poprosit o 2 nove porty 27112 a 27041..díky moc
23-12-2010 11:56:am

Historie zpráv
Pouze registrovaní uživatelé mohou přispívat. Prosím přihlašte se nebo se zaregistrujte.
Anketa

Páči sa vám hra na našom serveri?


Áno, všetko je fajn.
Pridal by som nejaké pluginy.
Odobral by som nejaké pluginy.
Nepáči sa mi.
Ešte som tam nehral.

Výsledky | Další ankety
Účastníků (159) | Komentářů (1)
Statistiky